Obožavam svoj posao jer sam uvijek u pokretu, na putovanju, na partijima. Ali u svim tim situcijama želim izgledati i fashion i cool, a visoka peta ponekad je naporna i z stopala i za leđa, tako da sve češće biram niske pete. U Fashion&Friends Liu Jo dijelu dućana, u kojem sam stala na putu do produženog vikenda na moru, pronašla sam čak tri para koja su ispunjavala moje uvjete za idealnu obuću u kojoj ću provesti ljeto!

Mokasine
Dugo sam tražila savršene, a mislim da ih svaka žena treba imati u orrmaru. Posuđene iz muškog ormara, pravu modnu renesansu doživjele su u ženskom (to obično tako biva s svime i svima), a ja sam ove godine poželjela baby plave, što mi je i inače omiljena boja sezone. Ove Liu Jo mekane su kao duša, i na 30% popusta! Idu, dakako uz jeans, ali i uz bijele haljine, i kratke i dugačke, pa se vidim kako cijelo ljeto i jesen vozim bicikl u njima, ali ih i nosim na ljetna vjenčanja za poslije ponoći, kad je mojim stopalima dosta plesa. Perfect color!


Sandale
Koralji su glavna tema otoka na kojem ljetujem, Zlarina. Poznat kao otok koralja, sve nas koji ga volimo navukao je na taj specifični motiv, pa kad sam vidjela savršenstvo na ovim ultra udobnim špagericama, odmah sam ih poželjela! Podići će svaku ljetnu kobimaciju!


Back to black
Nema do crnih sandala, a ove me podsjećaju na eleganciju Jackie Kennedy i šedesete, sa svojim niskim izrezom na prstima i zlatnim detaljima. Vječna su klasika, ali preudobna, i mislim da ću ih nositi zauvijek, jer obožavam konceptualno i geometrijsko u cipelama.


Fotografije: Studio seventy five