Druženje u Rimu kao uvertira u novu kampanju
Prije dva tjedna, Kate Moss i Kim Kardashian privukle su veliku pozornost zajedničkim posjetom Vatikanu, prilikom kojeg je Kim nosila ne baš skromnu i čednu haljinu, a sad se čini da u pozadini tog izleta u Rim nije samo zabavan 'girls trip' već i poslovna suradnja.
Kim se, po završetku dugovječnog reality showa Keeping Up with the Kardashians, očito odlučila ozbiljnije posvetiti modi pa je dizajnirala kolekciju za američke olimpijke, a sada je angažirala i jednu od najpoznatijih manekenki svih vremena kao novo lice svog brenda Skims.
'Prvi puta sam Kate Moss upoznala preko Ricarda Tiscija 2014. i privukao me njezin drski humor i autentična, klasična ljepota - otada smo prijateljice! Ona je prava modna ikona, koja je definirala stilsku generaciju i počašćena sam što je ovog ljeta novo lice Skimsa', napisala je o njihovom odnosu Kim na svom profilu i izazvala val oduševljenja u komentarima. A mi s njima moramo složiti jer je uvijek odlično vidjeti Kate u akciji.
Piše: Kristina Stakor
Foto: Profimedia, Instagram